Neohodnoceno

Čelenka Sporting Snow Flakes pink

Teplá, ale zároveň slabá čelenka s membránou (od -5 do -15 °C), kterou si rádi vezmete na běžky, běh, turistiku, skialpy. Je hladká z lícové a počesaná z rubové strany (příjemně hřeje). Uvnitř čelenky je větruodolná  a velmi prodyšná membrána, která vás ochrání před větrem a zimou. Zvláštní způsob pletení dodává čelence vysokou elasticitu v obou směrech.

Speciální tvar čelenky, 10cm v přední části a 8cm v zadní části, omezuje posouvání čelenky během sportování a umožňuje nosit culík.

Proč vyrábíme šikmé čelenky? Více se dozvíte tady.

Skladem
Kód: 314
390 Kč
Kategorie: Sportovní čelenky
Záruka: 2 roky

Proč vyrábíme čelenky s membránou?

Protože nám přijde, že se na trhu nic podobného nevyskytuje a je to přitom tak potřeba. Slabou a zároveň teplou čelenku by chtěl každý. Tak jsme po nějaké době testování udělali čelenku z funkčního materiálu a s membránou uvnitř. Ta vás bezpečně ochrání před větrem, udrží teplo na čele, ale zároveň odvede veškerou přebytečnou vlhkost.

My jsme si navíc navrhli i vlastní tvar. Díky němu čelenka skvěle sedí na hlavě i při celodenní soupaži na běžkách, nijak se nekroutí a můžete si uvázat culík nebo cop, jak je libo. Můžete být prostě kdekoliv, ale těchto 15g vás nikdy nezklame a navíc vám zpříjemní den.

 

Pokud chcete čelenku s vlastním designem, napište nám, rádi vám ji uděláme.

 

Aktivity: běžky, běh, turistika, skialpy (od -5 do -15 °C)

Složení: 85% Polyester/ 10 % Elastan/ 5 % Polyuretan

Velikost: UNI

Váha: 15g

Zpět do obchodu