fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Velmi přísné Mistrovství světa

Sníh leze na horách pomalu dolů a i moje zimní sezóna pomalu končí. Letní už klepe na dveře a tak se chci ještě jednou vrátit k letošnímu Mistrovství světa běžkařů a pro mě nově i skokanů na lyžích. Mistovství světa letos hostil rakouský Seefeld. Loni jsem tam fotil světový pohár. Je to, musím říct, příjemné a působivé podhorské městečko. Lov fotek však byl letos komplikovanější než loni, protože pořadatelé o poznání přitvrdili pravidla a radikálně omezili pohyb fotografů na stadionu.

Číst dál:

Jak se připravuji na sezónu

Otužování, trpělivost, rychlé ostření a fyzičku. Tohle všechno musím pilovat po celý rok, abych pak na svěťáku obstál a byl dobře připravený. Z rozhovoru pro Czech Ski & Snowboard se dozvíte, jaké je to fotit na světových pohárech a co všechno to obnáší :--)

Číst dál:

Davos a nová zkušenost s Audi S4

O víkendu jsem fotil na světovém poháru ve švýcarském Davosu. Nebyl jsem tam poprvé a vracet se na pěkná místa, to si dám líbit. Přijeli jsme s lyžařema do Davosu a bylo tam všechno, jak se na fascinující lyžařské letovisko s luxusní krajinou sluší a patří. Ale tentokrát se tam krom světového poháru dělo ještě něco jiného.

Testovací dny Audi s možností vypůjčit si jakoukoliv káru na půl hodiny. Tak kvůli tomuto pamlsku jsem byl ochotný i odložit na chvíli foťáky!

Číst dál:

„Na jakou značku fotíš?“

„Na jakou značku fotíš?“ ptají se mě čas od času. Sony a vím proč.

Už několik let jezdím s českou reprezentací jako hlavní fotograf na závody světového poháru. Už nějakou dobu jsem se díval po foťácích, které budou lehké, dobře padnou do ruky a budou hlavně rychle ostřit, abych neměl z běžkařky jen její zadek, protože jsem její průjezd právě nedoostřil a ona mi odjíždí (některé fotky však nebyly špatné :--) 

Číst dál:

Lesní Ghost

Jak jsem fotil Ghosta v lese. Díky Kubovi Antošovi za skvělé skoky, kroucáky a za jeho posunutí úrovně strachu zase o jeden kousek výše.

Číst dál:

Svěťák za objektivem

Světový pohár v běžeckém lyžování je u konce a tak i já pomalu rekapituluji, jaký ten rok pro mě vlastně byl. Pod pokličku světových pohárů jsem měl možnost nakouknout díky tomu, že si mě manažerstvo vybralo jako hlavního fotografa.

Číst dál:

Focení pro AZUB

Letos v červnu jsem se vydal pod rakouský Grossglockner s firmou AZUB, která vyrábí lehokola a mrštné tříkolky, abychom nafotili katalog pro novou sezónu. Hned bylo vidět, že místo bylo vybráno ideálně, protože nám přes noc napadlo asi 10cm nového sněhu a tak byly vršky hor krásně bílé a zbytek krajiny už byl zelený a nasycený létem.

Číst dál:

Studio Navara

logo01Po delší době hledání kvalitního kameramana, jsem se konečně dočkal a potkal se s někým, kdo mě svojí prací, vystupováním a spolehlivostí zaujal natolik, že jsem se s ním rozhodl spolupracovat.

Číst dál:

Boboloppet - závod pravých chlapů

Závod pravých chlapů - Boboloppet (90km na běžkách) je závodem, který u nás nemá obdoby. Je úžasné vidět závodníky, kteří kolem vás projíždějí většinou s úsměvem, a to i přesto, že mají před sebou takovou porci kilometrů. Všichni máte můj obdiv. Na startu nechyběly ani ženy a ty mají obdiv2.

Číst dál:

Mapa webu     Cookies

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz