Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

„Na jakou značku fotíš?“

„Na jakou značku fotíš?“ ptají se mě čas od času. Sony a vím proč.

Už několik let jezdím s českou reprezentací jako hlavní fotograf na závody světového poháru. Už nějakou dobu jsem se díval po foťácích, které budou lehké, dobře padnou do ruky a budou hlavně rychle ostřit, abych neměl z běžkařky jen její zadek, protože jsem její průjezd právě nedoostřil a ona mi odjíždí (některé fotky však nebyly špatné :--) 

Číst dál:

Lesní Ghost

Jak jsem fotil Ghosta v lese. Díky Kubovi Antošovi za skvělé skoky, kroucáky a za jeho posunutí úrovně strachu zase o jeden kousek výše.

Číst dál:

Svěťák za objektivem

Světový pohár v běžeckém lyžování je u konce a tak i já pomalu rekapituluji, jaký ten rok pro mě vlastně byl. Pod pokličku světových pohárů jsem měl možnost nakouknout díky tomu, že si mě manažerstvo vybralo jako hlavního fotografa.

Číst dál:

Focení pro AZUB

Letos v červnu jsem se vydal pod rakouský Grossglockner s firmou AZUB, která vyrábí lehokola a mrštné tříkolky, abychom nafotili katalog pro novou sezónu. Hned bylo vidět, že místo bylo vybráno ideálně, protože nám přes noc napadlo asi 10cm nového sněhu a tak byly vršky hor krásně bílé a zbytek krajiny už byl zelený a nasycený létem.

Číst dál:

Studio Navara

logo01Po delší době hledání kvalitního kameramana, jsem se konečně dočkal a potkal se s někým, kdo mě svojí prací, vystupováním a spolehlivostí zaujal natolik, že jsem se s ním rozhodl spolupracovat.

Číst dál:

Boboloppet - závod pravých chlapů

Závod pravých chlapů - Boboloppet (90km na běžkách) je závodem, který u nás nemá obdoby. Je úžasné vidět závodníky, kteří kolem vás projíždějí většinou s úsměvem, a to i přesto, že mají před sebou takovou porci kilometrů. Všichni máte můj obdiv. Na startu nechyběly ani ženy a ty mají obdiv2.

Číst dál:

Jak se fotí závod napříč Amerikou (RAAM)

RAAM - cyklistický závod napříč Amerikou (od oceánu k oceánu) je jedním z nejuznávanějších a nejstarších cyklistických vytrvalostních závodů světa. Letos se na start postavil první český tým a já byl jeho součástí.

Číst dál:

Mafiánská svatba - Lenka & Tomáš

Mafiánská svatba - Lenka & Tomáš

Brněnské mafiánské podsvětí si dalo sraz na Priglu (Brněnská přehrada), aby si tam užilo svatbu Lenky a Tomáše ve stylu filmu Velký Gatsby. Bylo nádherné sledovat, jak se všichni mafiáni v doprovodu svých krásných žen zapojili do příprav, aby tak mohli uspořádat svatbu velkému Šéfovi přímo na lodi. Celá svatba probíhala bujaře nejen tam, ale i v okolí hotelu Maximus až do ranních hodin.

Číst dál:

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz