fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Nádherný a krásně sladěný pár po všech stránkách Vendy a Honza se rozhodl mít svatbu na Sychrově. Pro někoho to může být profláknuté místo, ale mám takový pocit, že zámecká zahrada a zámek samotný nabízí nekonečné možnosti pro vytvoření co nejvíce různorodých svatebních fotek, takže jsem si jist, že tohle místo nikdy nezevšední.

Fotky jsou o to lepší, pokud jste trochu stranou hlavního turistického dění a vaše svatba probíhá třeba v zadní části zámecké zahrady - v Oranžerii (vřele doporučuji).

Jinak je možné mít svatbu v Alainově sálu, v zámecké galerii nebo kapli. Zámek také nabízí zapůjčení koně na svatební obřad + focení v parku. Přijíždějící nevěsta na koni dodá svatbě ten správný punc vznešenosti a zároveň i romantiky. Pokud máte čas, je dobré si domluvit fotografickou prohlídku po zámku, při které se dají udělat parádní svatební fotky novomanželů. Přesně tak, jak to udělali Vendy s Honzou.

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - portfolio

Nejzajímavější místa na pořádání svatby v Liberci

Jaký má být svatební fotograf

 

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz