fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Brněnské mafiánské podsvětí si dalo sraz na Priglu (Brněnská přehrada), aby si tam užilo svatbu Lenky a Tomáše ve stylu filmu Velký Gatsby. Bylo nádherné sledovat, jak se všichni mafiáni v doprovodu svých krásných žen zapojili do příprav, aby tak mohli uspořádat svatbu velkému Šéfovi přímo na lodi. Celá svatba probíhala bujaře nejen tam, ale i v okolí hotelu Maximus až do ranních hodin.

Svatby v určitém stylu (první republika, Velký Gatsby, Pomáda,...) jsou opravdu zážitkem. Pomáhají totiž zachovat jedinečnou atmosféru a zároveň uvolní, a někdy i rozvášní všechny svatebčany. Když se k tomu přidá krásné podzimní počasí, kdy slunce není tak silné, jde rychleji k obzoru než v létě, má pak fotograf možnost udělat zajímavé fotky s protisvětlem už v pozdně odpoledních hodinách. To vše dohromady nabízí nepřeberné možnosti ke kreativitě a k originálním snímkům.

Velký Šéf Tom i jeho nová mafiánka Lenka byli při focení úžasní a trpěliví i přesto, že stará garda mafiánů se už už viděla na tanečním parketě a dožadovala se prvních songů. Doufám, že se jim fotky budou líbit, protože nelibost se u mafie řeší velice rychle a nekompromistně :--)

Fotografie naleznete ve FOTOGALERII.

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - portfolio

Nejzajímavější místa na pořádání svatby v Liberci

Jaký má být svatební fotograf

 

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz