fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Už jen když někomu řeknete, že máte svatbu v srdci Českého ráje, tak to zní kouzelně. Tento hrad opravdu nabízí krásnou hradní romantickou svatbu s krásnými výhledy. K hradu vede kamenný most, z kterého jsou zajímavé pohledy na okolí a už na něm se dají vykouzlit parádní záběry přicházejících svatebčanů k vstupní bráně nebo přijíždějících aut.

Fotil jsem jak letní, tak podzimní svatby na Valdštějně a v jakékoliv roční době mají tyhle svatby svůj šarm. Nevěsta schází na nádvoří po dlouhém kamenném schodišti a svatebčané, včetně ženicha, ji sledují. Nádvoří, na kterém svatba probíhá, má tvar písmene U a to přímo vybízí k focení z různých a netradičních míst. Svatební fotky novomanželů fotím po celém hradě a je tak možnost fotit i uvnitř hradu což dodá fotkám tu správnou atmosféru. Není zase tolik hradů, kde se tahle možnost naskytne a když jo, tak je taky královsky zpoplatněna.

Svatební fotky z Valdštejna vypadají o to lépe, protože kombinace starobylých hradních zdí a krajiny dokreslují tu správnou atmosféru z výjimečného dne dvou zamilovaných lidí. Svatební fotograf má tak možnost, se kreativně „vyřádit”.

Pokud není počasí zrovna ideální, svatební obřad probíhá v krásně osvětlené barokní kapli sv. Jana Nepomuckého. Velkou výhodou Valdštějna je, že je dostatečně vzdálený od rušné silnice nebo železnice a tak se vám nemůže stát, že během svatebního polibku uslyšíte motory náruživých motorkářů. Nejkrásnější fotky jsou z podzimních svateb (v okolí jsou staré listnaté stromy), ale i v létě má Valdštejn překrásné okolí, s kterým se dá fotograficky čarovat.

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - nabídka

Nejzajímavější místa na pořádání svatby v Liberci

Jaký má být svatební fotograf

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz