fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Jsem blíženec, který se od počátku soustřeďuje na portrétní, módní, reklamní a sportovní fotografii. Baví mě jedním zmáčknutím spouště, zaznamenávat životy a osudy lidí do statické fotografie a tímto způsobem vyjadřovat navenek, co je někdy ukryto uvnitř.

Je inspirativní a zábavné vyfotit na jednu stranu jemnou romantickou fotografii dvou zamilovaných lidí nebo mladé ženy a na druhou stranu sexy sebejistou a atraktivní módní fotografii někoho v novém kabátu.

Jsem jak akční člověk, který vyhledává napětí a vzrušující chvíle při focení sportu, tak i kliďas pro vytvoření pohodového fotografického módu.

Věnuji se každému individuálně a snažím se dostat ze sebe maximum proto, aby byla výsledná fotografie ta nejlepší, přirozená a zároveň vás focení bavilo.

 

       ja     dsc7954

Mapa webu     Cookies

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz