Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar
Jméno a příjmení:(*)
Prosím vyplňte povinná pole.

Váš email:(*)
Prosím vyplňte povinná pole.

Váš telefon:(*)
Prosím vyplňte povinná pole.

Vaše zpráva:
Prosím vyplňte povinná pole.

Ochranný kód(*)
Prosím vložte správný kód.

SlideBar
REFERENCE  /  BLOG  /  CENÍK  /  KONTAKT   

Potkávat zajímavé lidi, poslouchat jejich příběhy a strávit s každým alespoň pár minut je pro mě vždy obohacující a inspirující. Když je fotím, mohu tím zaznamenat jejich příběhy a osudy do vizuální podoby, tedy fotografie. Přinesu jim tak zase jiný pohled na sebe samotné.

Co všechno fotím

Portrét - mým hlavním cílem je, abych zachytil váš výraz, podobu a osobitost, která je pro vás charakteristická ve fotografii, z které budete mít radost.

Glamour - tento typ svůdné/sexy fotografie oslavuje krásu, okouzlení a tělesný půvab. Fotografie zachycují krásu (ženského) těla, zpravidla více či méně odhaleného či nahého. Nejčastěji fotím v interiéru (i u vás doma se dají udělat krásné snímky), exteriéru nebo v ateliéru.

Akt - umělecký styl, v kterém dominuje lidské tělo, světlo a stín. Akt ukazuje, jak může krásně a inspirativně vypadat nahé nebo polonahé tělo z estetického hlediska.

Kde nejčastěji fotím?