Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Dost často dostávám od lidí otázky, v kterých se mě ptají na to, abych jim řekl, které místo je nejlepší pro jejich svatbu. Já na to vždy odpovím, že není místo, které by bylo to nejlepší, ale jsou místa, která dokáží svým prostředím vytvořit jedinečnou atmosféru.

Hodně záleží na tom, jaký máte k danému místu vztah. Vyrostli jste tam nebo měli vaši rodiče svatbu taky na tomto místě? Dost záleží i na stylu, v jakém vaše svatba bude. Jednoduše řečeno, nemá smyl se do ničeho štelovat nebo poslouchat řeči starších, rodičů, že jejich preferované místo je to nejlepší. Pokud k danému místu cítíte něco zvláštního, výjimečného, uspořádejte svatbu přímo tam, i kdyby to mělo být na skalnatém výběžku. Svatbu si tak užijete hlavně vy, bude originální a všichni si ji budou do smrti pamatovat.

Vybral jsem však pár míst, na kterých rád fotím, mají příjemnou atmosféru a jsou podle mě nejlepší pro pořádání svatby.

19semmm  dsc8484  dsc7452

 

Liberecký kraj

Praha

Ještěd Villa Voyta
Hotel Orion Zámek Průhonice
Zámecká kaple seslání Ducha Svatého na Lemberku
Statek v Ondříkovicích
Severočeské muzum v Liberci
Zámek Sychrov – Oranžerie

 

Kam dále: Svatební focení

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz