Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Mít svatbu na Ještědu je každopádně jedinečné a má to své kouzlo. Celkově svatby na vyvýšeném místě navozují pocity síly, optimismu, objevování a chuti začít něco nového. Z Ještědu je překrásný výhled na celé okolí, ať už na celý Liberec, Jablonec nad Nisou, Jizerské hory (v dáli Krkonoše) tak i na straně druhé na Český dub a Českou Lípu.

Z praktického hlediska se dá obřad i hostina uspořádá na jednom místě, což je vždycky výhoda ohledně ušetření času s přesunem svatebčanů z obřadu na místo hostiny. Malou nevýhodou může být neutichající vítr, ale i ten se dá zkrotit. Rozhodně tady doporučuji uspořádat svatební hostinu nebo svatební noc.

Probudit se ráno a vidět za okny z postele plovoucí mraky, které narážejí a rozdělují se o Ještěd na dva kusy, aby se za ním zase spojily v jeden mrak vám navodí pocit, že jste opravdu v nebi. Neznám lepší ráno, jak začít nový společný život.

 

 bos6531  dsc7349  dsc7504

Další fotografie naleznete ve SVATEBNÍ FOTOGALERII.

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - portfolio

Nejzajímavější místa na pořádání svatby v Liberci

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz