Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Jeden z klenotů nejkrásnějších svatebních míst u nás se vším všudy byste našli v Průhonicích.  A proč zrovna tam?  Najdete zde kouzelná místa v parku, historické salóny a eleganci zámecké architektury (skvělé na focení) a ještě je zámek kousek od Prahy. I filmaři si vybírají zámek Průhonice pro svoji práci. Pohádky Tři oříšky pro popelku, Třetí princ, Princezna se zlatou hvězdou na čele a S čerty nejsou žerty se natáčely právě na Průhonickém zámku.

Obřady se nejčastěji pořádají v zámeckém parku s krásným výhledem na zámecký rybník. Když do toho ještě kvetou keře, které jsou všude okolo, na všechny pak dopadne ta krásná nálada výjimečného dne. Pokud hledáte opravdu soukromý (bez návštěvníků), pohádkovou svatbu v původních prostorech zámku nebo bude venku vedro, pak doporučuji uspořádat obřad v Rytířském sále. Sál je zdobený původními dřevěnými intarziemi a historickými kovanými světly. Rytířský sál má hodně velká okna a pokud je sluneční den, dostanou svatební fotky romantický a narůžovělý nádech, což ještě více dokreslí atmosféru, která v ten ten byla i o mnoho let později, až si budete s manželem/manželkou fotky prohlížet.

Co já vyloženě vítám, že do některých historických salónů je umožněn přístup, aby se mohly udělat jedinečné fotografie. Tím, že je zámek velký a svatební hostina může být přímo na zámku, není nikdo časově v tísni a novomanželé a všichni svatebčané si mohou svatbu užít plnými doušky, aby to byl pro ně navždy nezapomenutelný zážitek.

 DSC1100  BOS5122  DSC4446

Další fotografie naleznete ve SVATEBNÍ FOTOGALERII.

 

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - portfolio

Jaký má být svatební fotograf

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz