fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Český fotograf, který má rád život a hlavně lidi. Mezi klienty z celé České republiky je známý svým citem pro atmosféru, zachycení detailu a nápaditost.

Jeho umělecký styl je originální, entuziazmus nevyčerpatelný a každý, kdo s ním pracuje, pozná, že svou práci miluje. Více...

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Váš jedinečný svatební den je pro mě stejně důležitý jako pro vás. Abyste z něho měli ty nejkrásnější, nejzajímavější fotky, mohli se přitom cítit uvolněně a prožívat každý moment vašeho svatebního radování, jsem ochotný jako fotograf pro vás udělat cokoliv.

Pro vaši svatbu budu vstávat brzy ráno, prohlédnu si předem nevšední a neokoukaná místa, aby vaše fotky byly jedinečné a originální. Celý váš den prožiju s vámi a budu stále připravený na to, aby mi žádný důležitý moment neunikl.

Svatby fotím nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Fotím převážně celodenní svatby, abych mohl originálně zachytit všechny okamžiky, které se na svatbě od brzkého ráno do pozdního večera stanou (většinou 8 - 11hod.). Neváhejte mě kontaktovat, rád na vaše dotazy odpovím. Ceník najdete na této stránce.

Vaše svatba bude pro mě stejně silným zážitkem jako pro vás, a proto jí dám ze sebe úplně všechno.

DALSI

 

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz