fbpx

Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Bosa is a Czech photographer who admires life and people. Among his clients and partners, he is known for his sense of atmosphere, detail-capturing and creativity. His style is original and enthusiasm unfailing. It is clear that he loves what he does.

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Kousek od Frýdštejna (v blízkosti Malé Skály) je v malé vesničce Ondříkovice překrásný venkovský statek. Ideální klidné místo s čistým vzduchem a krásnou okolní přírodou, přímo stvořené pro pořádání svatby. Výhodou statku je vynikající poloha jak od Prahy, tak i Liberce a Hradce Králové.

Statek nabízí nepřeberné množství nejen zajímavých fotografických interiérů (stará pec, dobové předměty, chodby, lavice, kuchyně, nádobí, ...), ale i exteriérů (rybník, potok, staré zdi, alej s jabloněmi).

K tomu všemu venkovská atmosféra s naprostým klidem dodá svatbě ten nejlepší možný punc originálnosti a důležitosti. Pokud zvažujete svatbu v prvorepublikovém stylu, tak statek v Ondříkovich je pro přímo ideální. Právě proto si Nina s Robertem vybrali toto místo.

Mohlo by vás zajímat:

Svatební focení - portfolio

Nejzajímavější místa na pořádání svatby v Liberci

Jaký má být svatební fotograf

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz