Jiří Bošek - BóšaJiří Bošek - Bóša

Bosa is a Czech photographer who admires life and people. Among his clients and partners, he is known for his sense of atmosphere, detail-capturing and creativity. His style is original and enthusiasm unfailing. It is clear that he loves what he does.

Tel: 737 741 574
Email: bosa@bosa.cz

SlideBar

Letos v červnu jsem se vydal pod rakouský Grossglockner s firmou AZUB, která vyrábí lehokola a mrštné tříkolky, abychom nafotili katalog pro novou sezónu. Hned bylo vidět, že místo bylo vybráno ideálně, protože nám přes noc napadlo asi 10cm nového sněhu a tak byly vršky hor krásně bílé a zbytek krajiny už byl zelený a nasycený létem.

Prostě pohádkový kontrast. K ideálu nechyběli ani ostřílení modelové, kteří v první sjezdu ukázali, že se rychlé jízdy nebojí. Já to vítal s radostí. Není nic horší, než když máte ideální počasí, krásnou krajinu a jedinečné produkty, ale modelové jsou přizdi ... jezdci, kteří se bojí správně naklonit kolo v zatáčce, aby se náhodou nenabourali a tak fotka většinou ztratí ten správný říz.

Dva dny na Grossglockner High Alpine Road stály opravdu za to. Bylo potěšující a zajímavé sledovat, jak světové automobilky, které na Grossglockner High Alpine Road také často jezdí testovat nové auta (v naší době tam zrovna Volvo a Audi testovaly brzdy), sledují a obdivují jezdce, kteří se nebojí do zatáček pořádně opřít a to i přesto, že je třeba za zatáčkou čeká nic netušící a volně se pasoucí/povalující stádo krav.

foto bike foto kola2 foto kola foto kola3 foto kola7 foto kola5 foto kola6 foto kola9

Štítky: Sport reklama

Copyright © 2017 Internetová agentura Webtom.cz