Příběh šikmé čelenky...

Čelenky jsou naše srdcovka. Jsou praktické, můžete si je vzít do města, na výlet i na trénink. A mohlo by se zdát, že ušití čelenky není žádná věda. Tedy takhle, pokud bychom vám chtěli nabídnout čistě designové kousky, se kterými budete dělat jen parádu, tak určitě není. Ale my jsme chtěli dokázat, že čelenka může být nejenom parádním módním doplňkem, ale můžete si v ní jít v klidu zaběhat a bude vám perfektně sedět i po několika desítkách kilometrech! A nebude vás "zlobit".

Profesionální sportovní čelenky

Jak to myslíme? Jsme sportovci a víme, že běžná sportovní čelenka dokáže při běhu pěkně potrápit. A když máte předvést svůj vrcholový výkon, nemůžete se přeci zabývat tím, že čelenka bude zlézat nebo vylézat z hlavy! S naší čelenkou nemusí ani holky přemýšlet nad tím, jestli si mohou uplést cop nebo jestli mají čelenku raději uchytit pomocí desítek pinetek, aby "držela".

 

RovnaVSsikma_1920x kopie

 

Vyrábíme čelenky jinak!

A proč? My jsme si po dvou letech testování vyvinuli BOSA sportovní čelenku a navrhli si vlastní střih! Sportování si tak můžete užít! Speciální tvar BOSA čelenky nabízí příjemných 9 cm v přední části a 7 cm v zadní části. Díky němu BOSA čelenka skvěle sedí na hlavě i při celodenní soupaži na běžkách, nijak se nekroutí a nehrne ani s uvázaným culíkem nebo pod upleteným copem!

PS: A také - už jsme se nemohli dále dívat na zoufalé sportovkyně s čelenkou "na vrchu hlavy". Už se těšíme, až zažijí sportování s naší čelenkou, čepicí nebo šátkem!

Máte nápad na vlastní motiv? Napište nám, rádi to pro vás zařídíme.